Itä-Suomen Hallituspartnerit - Yhteystiedot

Alla näet yhdistyksemme hallituksen jäsenet yhteystietoineen. Voit olla keneen tahansa meistä yhteydessä – autamme mielellämme!


Toiminnanjohtaja
Antti Haapakorva

044 0567444
antti.haapakorva@talentree.fi
LinkedIn


Hallituksen puheenjohtaja
Arto Sepponen
Etelä-Savo
044 3370 230
arto@sepponen.fi
LinkedIn



Jarmo Kemppainen
Etelä-Savo

jarmo.kemppainen@mmi.fi
LinkedIn



Sirpa Karppi
Pohjois-Savo
050 5023625
sirpa.karppi@k-market.com
LinkedIn



Janne Lehtonen
Pohjois-Savo

janne.lehtonen@mellano.fi
LinkedIn



Satu Koskinen
Pohjois-Karjala
0401891946
satu.marianne.koskinen@gmail.com
LinkedIn



Kari Pulkkinen
Pohjois-Karjala

kari.pulkkinen@businessjoensuu.fi
LinkedIn