Yhteystiedot

Alla näet yhdistyksemme hallituksen jäsenet yhteystietoineen. Voit olla keneen tahansa meistä yhteydessä – autamme mielellämme!

Toiminnanjohtaja

Antti Haapakorva
toiminnanjohtaja
044 0567444
antti.haapakorva@talentree.fi

Etelä-Savo

Arto Sepponen
Hallituksen puheenjohtaja
044 3370 230
arto@sepponen.fi
Jarmo Kemppainen
jarmo.kemppainen@maamerkki-infra.fi

Pohjois-Savo

Sirpa Karppi
050 5023625
sirpa.karppi@k-market.com
Janne Lehtonen
janne.lehtonen@mellano.fi

Pohjois-Karjala

Satu Koskinen
satu.marianne.koskinen@gmail.com
0401891946
Kari Pulkkinen
kari.pulkkinen@tiedepuisto.fi

 

Hallituspartnerit Itä-Suomi ry

 

Toiminta-ajatus

Hallituspartnerit Itä-Suomi ry tukee ja kehittää pk-yritysten toimintaa edistämällä hyvää, ammattimaista ja eettisesti korkeatasoista hallitustyötä välittämällä hallitusosaajia ja kehittämällä jäsentensä ammattitaitoa yritysten hallitusten jäseninä.

 

Visio

Hallituspartnerit Itä-Suomi ry:n tavoitteena on luoda pk-yrityksistä vahva pohja Itä-Suomen talouden kasvulle osaavan hallitustyöskentelyn kautta.