Itä-Suomen Hallituspartnerit - Yhteystiedot

Alla näet yhdistyksemme hallituksen jäsenet yhteystietoineen. Voit olla keneen tahansa meistä yhteydessä – autamme mielellämme!


Toiminnanjohtaja
Antti Haapakorva

044 0567444
antti.haapakorva@talentree.fi
LinkedIn


Hallituksen puheenjohtaja
Sirpa Karppi
Pohjois-Savo
050 5023625
sirpa.karppi@k-market.com
LinkedIn



Janne Lehtonen
Pohjois-Savo

janne.lehtonen@mellano.fi
LinkedIn



Jarmo Kemppainen
Etelä-Savo

jarmo.kemppainen@mmi.fi
LinkedIn



Vesa Sorasahi
Etelä-Savo

vesa.sorasahi@sahia.fi
LinkedIn



Satu Koskinen
Pohjois-Karjala
0401891946
satu.marianne.koskinen@gmail.com
LinkedIn



Pentti Hyttinen
Pohjois-Karjala

pentti.hyttinen15@gmail.com
LinkedIn