Itä-Suomen Hallituspartnerit - Yhteystiedot

Alla näet yhdistyksemme hallituksen jäsenet yhteystietoineen. Voit olla keneen tahansa meistä yhteydessä – autamme mielellämme!


Toiminnanjohtaja
Kari Voutila

0400 671479
kari.voutila@gmail.com
LinkedIn


Hallituksen puheenjohtaja
Sirpa Karppi
Pohjois-Savo
050 5023625
sirpa.karppi@k-market.com
LinkedIn



Jari Osmala
Pohjois-Savo
0400 646 611
jari.osmala@gmail.com
LinkedIn



Pia Behm
Etelä-Savo
040 716 6006
pia@parastasaimaalla.fi
LinkedIn



Pasi Laitinen
Etelä-Savo
040 837 6257
pasi.metsuri@gmail.com
LinkedIn



Pentti Hyttinen
Pohjois-Karjala
040 546 5227
pentti.hyttinen@penten.fi
LinkedIn



Tiina Tolvanen
Pohjois-Karjala
050 4686686
tiina.tolvanen@sok.fi
LinkedIn