Itä-Suomen Hallituspartnerit - Yhteystiedot

Alla näet yhdistyksemme hallituksen jäsenet yhteystietoineen. Voit olla keneen tahansa meistä yhteydessä – autamme mielellämme!


Toiminnanjohtaja
Kari Voutila

0400 671479
kari.voutila@gmail.com
LinkedIn


Hallituksen puheenjohtaja
Sirpa Karppi
Pohjois-Savo
050 5023625
sirpa.karppi@k-market.com
LinkedIn



Janne Lehtonen
Pohjois-Savo

janne.lehtonen@mellano.fi
LinkedIn



Jarmo Kemppainen
Etelä-Savo

jarmo.kemppainen@mmi.fi
LinkedIn



Vesa Sorasahi
Etelä-Savo

vesa.sorasahi@sahia.fi
LinkedIn



Pentti Hyttinen
Pohjois-Karjala

pentti.hyttinen15@gmail.com
LinkedIn



Tiina Tolvanen
Pohjois-Karjala
050 4686686
tiina.tolvanen@sok.fi
LinkedIn