Jäsenistömme

Jäsenillämme on laaja kokemus hallitustyöskentelystä pk-yrityksissä. Voit hakea jäseneksi täällä.



Behm, Pia
Yrittäjä, toimitusjohtaja

pia@parastasaimaalla.fi
LinkedIn



Berg, Marja
Radiologian erikoislääkäri, yrittäjä

patevaconsult@gmail.com
LinkedIn



Brusila, Sakari
TMC, LJK tuottavuus-johtaminen, yrityskummi

sakari.brusila@proffice.fi
LinkedIn



Haverinen, Merja
Liiketoimintajohtaja

Merja.haverinen@otava.fi
LinkedIn



Heimonen, Petteri
Toimitusjohtaja

petteri.heimonen@pettersteel.fi
LinkedIn



Herranen, Arto
Diplomi-insinööri

etunimi.sukunimi@live.fi
LinkedIn



Häkkinen, Kari
Myyntipäällikkö

Khakkinen@gmail.com




Juurakko, Timo
Toimitusjohtaja

timo.juurakko@kunnonpaikka.fi
LinkedIn



Juvonen, Mikko
Yrittäjä, coach


LinkedIn



Kakriainen, Markku
Maakuntaneuvos

mtkkakriainen@gmail.com
LinkedIn



Karppi, Sirpa
Kauppias

sirpa.karppi@k-market.com
LinkedIn



Kohisevankoski, Suvi
DI/Business coach

suvi.kohisevankoski@talentree.fi
LinkedIn



Koskinen, Satu
Yrittäjä

satu.marianne.koskinen@gmail.com
LinkedIn



Kuivalainen, Otto
Johtamisvalmentaja

otto.kuivalainen@vendacon.fi
LinkedIn



Laitinen, Pasi
Hallitusammattilainen

pasi.metsuri@gmail.com




Lehtonen, Janne
Toimitusjohtaja

janne.lehtonen@mellano.fi
LinkedIn



Mutanen, Keijo
Hallitusosaaja

mutanen.keijo@gmail.com
LinkedIn



Neuvonen, Lasse
Asiantuntija / Puheenjohtaja (perustaja)

lasse.neuvonen1@gmail.com
LinkedIn



Niemelä, Mertsi
Hallituksen puheenjohtaja

mertsi.niemela@gmail.com
LinkedIn



Osmala, Jari
Hallituspartneri, bisnesenkeli, senior advisor

jari.osmala@gmail.com
LinkedIn



Paavonsalo, Ritva
Toimitusjohtaja

ritva.paavonsalo@leijonacatering.fi
LinkedIn



Pelkonen, Juha
Yrittäjä

juha.pelkonen@radiojakuva.fi
LinkedIn



Pitkänen, Pasi
Toimitusjohtaja

pasi.pitkanen@kumoni.fi
LinkedIn



Pulkkinen, Kari
Yritysvalmentaja

kari.pulkkinen@businessjoensuu.fi
LinkedIn



Ruohio, Timo
Yritysvalmentaja

timo.ruohio@gmail.com
LinkedIn



Ruuskanen, Osmo
Kauppatieteiden tohtori

osmo.ruuskanen@elisanet.fi
LinkedIn



Saarelainen, Seppo
Teollisuusneuvos, hpj

seppo.saarelainen@betonimestarit.fi




Saksman, Tero
CEO

saksman.tero@verso.fi
LinkedIn



Savander, Juha
Toimitusjohtaja, hallituksen puheenjohtaja

juha.savander@axtech.fi




Sepponen, Arto
Toimitusjohtaja

arto@sepponen.fi
LinkedIn



Sivonen, Juha
Toimitusjohtaja

jussipaavo@icloud.com
LinkedIn



Soramäki, Arja
Dr. / Business coach

arja.soramaki@web.de




Sorasahi, Vesa
DI, yrityskonsultti


LinkedIn



Toivanen, Martti
Hallitusammattilainen

martti.v.toivanen@gmail.com




Tolvanen, Tiina
Toimialajohtaja, palveluliiketoiminnot

tiina.tolvanen@sok.fi
LinkedIn



Tuomasjukka, Tomi
Johdon ja johtoryhmien valmentaja

tomi.tuomasjukka@tyoluotsi.fi
LinkedIn



Valaja, Juha
Tuotantojohtaja

juha.valaja@outlook.com
LinkedIn



Voutila, Kari
Sarjayrittäjä, hallitusammattilainen

kari.voutila@gmail.com
LinkedIn



Väänänen, Jari A.
Toimitusjohtaja

jari.vaananen@javeco.fi
LinkedIn